Accoya® - dřevo bez kompromisů

Accoya Eden CMYK no strap_small

Dřevo Accoya® není dřevina ale produkt s ochrannou známkou a unikátními vlastnostmi. Vyrábí se acetylačním procesem, který trvale mění podstatu dřeva. Jako surovina se používá borovice Radiata Pine, která pochází z dlouhodobě udržitelných zdrojů. Výsledkem takové chemické modifikace je masivní dřevo přátelské k životnímu prostředí s vysokou odolností, rozměrovou stálostí a přírodní krásou. Těmito vlastnostmi dokonce převyšuje i nejlepší tropické dřeviny.

Dřevo Accoya® pochází z trvale obnovitelných zdrojů, je držitelem certifikátů FSC, zlatého ekologického certifikátu Cradle to Cradle™  udělovaným prestižní organizací  McDonough Braungart Design Chemistry (MBDC).

Dřevo Accoya® je vhodné pro aplikace jako je výroba oken a dveří, kde jsou vyžadovány minimální tolerance materiálu bez ohledu na klimatické podmínky měnící se v průběhu roku. Accoya® se hodí i pro venkovní obklady kde bývá mimo jiné i estetický požadavek na zachování přírodní krásy dřeva při současném důrazu na dlouhou životnost a minimální náklady na údržbu.

Dřevo Accoya® má celou řadu předností a výjimečných vlastností. Zde jsou ty hlavní:

Pokud se o dřevu Accoya® chcete dozvědět více, navštivte naše specializované stránky www.totem-accoya.cz

Accoya® Pinus Radiata

Accoya® Beech

Jedná se o unikátní internetové stránky, které potřebují moderní prohlížeč! Prosím, aktualizujte dnes!

Stránky jsou ve zkušebním provozu. Omlouváme se za případné komplikace.